180MXG3300MEFCSN35X60
RubyconRubycon
180MXG3300MEFCSN35X60 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 180MXG3300MEFCSN35X60
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 180V SNAP
Arkusze danych: 1.180MXG3300MEFCSN35X60.pdf2.180MXG3300MEFCSN35X60.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 180MXG3300MEFCSN35X60
Part Number 180MXG3300MEFCSN35X60 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 180V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16007 pcs Arkusz danych 1.180MXG3300MEFCSN35X60.pdf2.180MXG3300MEFCSN35X60.pdf
Napięcie - znamionowe 180V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria MXG Ripple Current @ Low Frequency 3.44A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.16A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 1189-3372
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3300µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3300µF Aplikacje General Purpose