16ZLQ4700MEFC16X20
RubyconRubycon
16ZLQ4700MEFC16X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16ZLQ4700MEFC16X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 16V T/H
Arkusze danych: 1.16ZLQ4700MEFC16X20.pdf2.16ZLQ4700MEFC16X20.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16ZLQ4700MEFC16X20
Part Number 16ZLQ4700MEFC16X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 16V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 95752 pcs Arkusz danych 1.16ZLQ4700MEFC16X20.pdf2.16ZLQ4700MEFC16X20.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria ZLQ Ripple Current @ Low Frequency 2.45A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-3638
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 14 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Pojemność 4700µF