16ZLK470MTA8X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16ZLK470MTA8X16
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.16ZLK470MTA8X16.pdf2.16ZLK470MTA8X16.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16ZLK470MTA8X16
Part Number 16ZLK470MTA8X16 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 316442 pcs Arkusz danych 1.16ZLK470MTA8X16.pdf2.16ZLK470MTA8X16.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria ZLK Ripple Current @ Low Frequency 615mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.05A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 59 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose