16ZLJ1800M10X25
RubyconRubycon
16ZLJ1800M10X25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16ZLJ1800M10X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.16ZLJ1800M10X25.pdf2.16ZLJ1800M10X25.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16ZLJ1800M10X25
Part Number 16ZLJ1800M10X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 253937 pcs Arkusz danych 1.16ZLJ1800M10X25.pdf2.16ZLJ1800M10X25.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 1.74A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-2202
16ZLJ1800M10X25-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 24 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 1800µF