16ZLH3300MEFC12.5X30
RubyconRubycon
16ZLH3300MEFC12.5X30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16ZLH3300MEFC12.5X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.16ZLH3300MEFC12.5X30.pdf2.16ZLH3300MEFC12.5X30.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16ZLH3300MEFC12.5X30
Part Number 16ZLH3300MEFC12.5X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 127323 pcs Arkusz danych 1.16ZLH3300MEFC12.5X30.pdf2.16ZLH3300MEFC12.5X30.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria ZLH Ripple Current @ Low Frequency 2.415A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.45A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-2198
16ZLH3300MEFC12.5X30-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 13 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 3300µF