16ZLG2200MEFC12.5X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16ZLG2200MEFC12.5X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.16ZLG2200MEFC12.5X25.pdf2.16ZLG2200MEFC12.5X25.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16ZLG2200MEFC12.5X25
Part Number 16ZLG2200MEFC12.5X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 153011 pcs Arkusz danych 1.16ZLG2200MEFC12.5X25.pdf2.16ZLG2200MEFC12.5X25.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria ZLG Ripple Current @ Low Frequency 2.03A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 12 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 2200µF Aplikacje General Purpose