16YXJ4700M16X25
RubyconRubycon
16YXJ4700M16X25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16YXJ4700M16X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.16YXJ4700M16X25.pdf2.16YXJ4700M16X25.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16YXJ4700M16X25
Part Number 16YXJ4700M16X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 158612 pcs Arkusz danych 1.16YXJ4700M16X25.pdf2.16YXJ4700M16X25.pdf
Tolerancja 4700µF Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.295" (7.50mm)
Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm) Seria YXJ
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
tętnienia prądu Polar Polaryzacja Radial, Can
Pitch - Złącze 16V Package / Case -
Inne nazwy 1189-1145 temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Ilość Kondensatory 2.93A Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Numer części producenta 16YXJ4700M16X25 Żywotność @ Temp. -
Impedancja 21 mOhm Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
Rozszerzony opis 4700µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Aplikacje 10000 Hrs @ 105°C