16YXF220MEFC8X11.5
RubyconRubycon
16YXF220MEFC8X11.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16YXF220MEFC8X11.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.16YXF220MEFC8X11.5.pdf2.16YXF220MEFC8X11.5.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16YXF220MEFC8X11.5
Part Number 16YXF220MEFC8X11.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 847315 pcs Arkusz danych 1.16YXF220MEFC8X11.5.pdf2.16YXF220MEFC8X11.5.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria YXF Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-2190
16YXF220MEFC8X11.5-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 250 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Pojemność 220µF