16YXA47MTA5X11
RubyconRubycon
16YXA47MTA5X11 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16YXA47MTA5X11
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.16YXA47MTA5X11.pdf2.16YXA47MTA5X11.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 16YXA47MTA5X11
Part Number 16YXA47MTA5X11 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4776 pcs Arkusz danych 1.16YXA47MTA5X11.pdf2.16YXA47MTA5X11.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria YXA Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.079" (2.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 47µF Aplikacje General Purpose