16YXA4700MEFC16X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16YXA4700MEFC16X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM RAD
Arkusze danych: 1.16YXA4700MEFC16X25.pdf2.16YXA4700MEFC16X25.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 16YXA4700MEFC16X25
Part Number 16YXA4700MEFC16X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5030 pcs Arkusz danych 1.16YXA4700MEFC16X25.pdf2.16YXA4700MEFC16X25.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria YXA Ripple Current @ Low Frequency 1.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8975A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 4700µF