16WXA4700MEFCGC18X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16WXA4700MEFCGC18X16
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.16WXA4700MEFCGC18X16.pdf2.16WXA4700MEFCGC18X16.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16WXA4700MEFCGC18X16
Part Number 16WXA4700MEFCGC18X16 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 84308 pcs Arkusz danych 1.16WXA4700MEFCGC18X16.pdf2.16WXA4700MEFCGC18X16.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria WXA oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 4700µF