16TZV22M5X6.1
RubyconRubycon
16TZV22M5X6.1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16TZV22M5X6.1
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Arkusze danych: 1.16TZV22M5X6.1.pdf2.16TZV22M5X6.1.pdf3.16TZV22M5X6.1.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16TZV22M5X6.1
Part Number 16TZV22M5X6.1 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 432463 pcs Arkusz danych 1.16TZV22M5X6.1.pdf2.16TZV22M5X6.1.pdf3.16TZV22M5X6.1.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria TZV Ripple Current @ Low Frequency 54.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 170mA @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 1189-1540-2
16TZV22M5X61
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 28 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 700 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 22µF