16TKV680M10X10.5
RubyconRubycon
16TKV680M10X10.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16TKV680M10X10.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD
Arkusze danych: 1.16TKV680M10X10.5.pdf2.16TKV680M10X10.5.pdf3.16TKV680M10X10.5.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16TKV680M10X10.5
Part Number 16TKV680M10X10.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria TKV Ripple Current @ Low Frequency 714mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.19A @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Original-Reel®
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 1189-2068-6
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm @ 100kHz szczegółowy opis 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 60 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 680µF Aplikacje Automotive