16SKV100M8X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16SKV100M8X10.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu SMD CAP
Arkusze danych: 1.16SKV100M8X10.5.pdf2.16SKV100M8X10.5.pdf3.16SKV100M8X10.5.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16SKV100M8X10.5
Part Number 16SKV100M8X10.5 Producent Rubycon
Opis SMD CAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria SKV oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can - SMD
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 100µF Aplikacje General Purpose