16RX30220MT78X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16RX30220MT78X16
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.16RX30220MT78X16.pdf2.16RX30220MT78X16.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16RX30220MT78X16
Part Number 16RX30220MT78X16 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 325561 pcs Arkusz danych 1.16RX30220MT78X16.pdf2.16RX30220MT78X16.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria RX30 oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 130°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C Pojemność 220µF