16PK15000MEFC18X35.5
RubyconRubycon
16PK15000MEFC18X35.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16PK15000MEFC18X35.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.16PK15000MEFC18X35.5.pdf2.16PK15000MEFC18X35.5.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16PK15000MEFC18X35.5
Part Number 16PK15000MEFC18X35.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 15000UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 56927 pcs Arkusz danych 1.16PK15000MEFC18X35.5.pdf2.16PK15000MEFC18X35.5.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria PK Ripple Current @ Low Frequency 2.95A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.3925A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 15000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 15000µF