16MU225MB23225
RubyconRubycon
16MU225MB23225 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16MU225MB23225
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP FILM 2.2UF 20% 16VDC 1210
Arkusze danych: 16MU225MB23225.pdf
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16MU225MB23225
Part Number 16MU225MB23225 Producent Rubycon
Opis CAP FILM 2.2UF 20% 16VDC 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 36328 pcs Arkusz danych 16MU225MB23225.pdf
Napięcie znamionowe - DC 16V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±20% Zakończenie Solder Pads
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Seria PMLCAP®, MU
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) Inne nazwy 1189-2515-2
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 4 (72 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Acrylic, Metallized szczegółowy opis 2.2µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
Pojemność 2.2µF Aplikacje DC Link, DC Filtering