16MS54R7M4X5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16MS54R7M4X5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM RAD
Arkusze danych: 1.16MS54R7M4X5.pdf2.16MS54R7M4X5.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16MS54R7M4X5
Part Number 16MS54R7M4X5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 946965 pcs Arkusz danych 1.16MS54R7M4X5.pdf2.16MS54R7M4X5.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria MS5 Ripple Current @ Low Frequency 11mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 16.5mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.059" (1.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 4.7µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Pojemność 4.7µF Aplikacje General Purpose