160USG3300MEFCSN35X45
RubyconRubycon
160USG3300MEFCSN35X45 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 160USG3300MEFCSN35X45
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 160V SNAP
Arkusze danych: 1.160USG3300MEFCSN35X45.pdf2.160USG3300MEFCSN35X45.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 160USG3300MEFCSN35X45
Part Number 160USG3300MEFCSN35X45 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 160V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12254 pcs Arkusz danych 1.160USG3300MEFCSN35X45.pdf2.160USG3300MEFCSN35X45.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria USG Ripple Current @ Low Frequency 5.75A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.625A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 3300µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Pojemność 3300µF