160TXW470MEFC18X35
RubyconRubycon
160TXW470MEFC18X35 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 160TXW470MEFC18X35
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL
Arkusze danych: 1.160TXW470MEFC18X35.pdf2.160TXW470MEFC18X35.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 160TXW470MEFC18X35
Part Number 160TXW470MEFC18X35 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 55988 pcs Arkusz danych 1.160TXW470MEFC18X35.pdf2.160TXW470MEFC18X35.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria TXW Ripple Current @ Low Frequency 1.58A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.21A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-1108
160TXW470MEFCEFR18X35
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose