160BXC330MEFC18X31.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 160BXC330MEFC18X31.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM RAD
Arkusze danych: 1.160BXC330MEFC18X31.5.pdf2.160BXC330MEFC18X31.5.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 160BXC330MEFC18X31.5
Part Number 160BXC330MEFC18X31.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 49993 pcs Arkusz danych 1.160BXC330MEFC18X31.5.pdf2.160BXC330MEFC18X31.5.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria BXC oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 30 Weeks
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose