10ZLQ470MEFC6.3X11
RubyconRubycon
10ZLQ470MEFC6.3X11 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 10ZLQ470MEFC6.3X11
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 10V T/H
Arkusze danych: 1.10ZLQ470MEFC6.3X11.pdf2.10ZLQ470MEFC6.3X11.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 10ZLQ470MEFC6.3X11
Part Number 10ZLQ470MEFC6.3X11 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 10V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 914589 pcs Arkusz danych 1.10ZLQ470MEFC6.3X11.pdf2.10ZLQ470MEFC6.3X11.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria ZLQ Ripple Current @ Low Frequency 341mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 1189-3612 temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 92 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose