10ZLH1000MEFCT78X16
RubyconRubycon
10ZLH1000MEFCT78X16 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 10ZLH1000MEFCT78X16
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: 1.10ZLH1000MEFCT78X16.pdf2.10ZLH1000MEFCT78X16.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 10ZLH1000MEFCT78X16
Part Number 10ZLH1000MEFCT78X16 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 659315 pcs Arkusz danych 1.10ZLH1000MEFCT78X16.pdf2.10ZLH1000MEFCT78X16.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria ZLH Ripple Current @ Low Frequency 750mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.25A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 10ZLH1000MEFCT78X16-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 45 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Pojemność 1000µF