10YXG2200MEFC12.5X20
RubyconRubycon
10YXG2200MEFC12.5X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 10YXG2200MEFC12.5X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: 1.10YXG2200MEFC12.5X20.pdf2.10YXG2200MEFC12.5X20.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 10YXG2200MEFC12.5X20
Part Number 10YXG2200MEFC12.5X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 230017 pcs Arkusz danych 1.10YXG2200MEFC12.5X20.pdf2.10YXG2200MEFC12.5X20.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria YXG Ripple Current @ Low Frequency 1.33A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.9A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 10YXG2200MEFC12.5X20-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 34 Weeks
Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 35 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Pojemność 2200µF