10YXF3300MEFC12.5X25
RubyconRubycon
10YXF3300MEFC12.5X25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 10YXF3300MEFC12.5X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: 1.10YXF3300MEFC12.5X25.pdf2.10YXF3300MEFC12.5X25.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 10YXF3300MEFC12.5X25
Part Number 10YXF3300MEFC12.5X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 186960 pcs Arkusz danych 1.10YXF3300MEFC12.5X25.pdf2.10YXF3300MEFC12.5X25.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria YXF Ripple Current @ Low Frequency 1.32A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.65A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 48 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3300µF Aplikacje General Purpose