10RX301000MCA10X20
RubyconRubycon
10RX301000MCA10X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 10RX301000MCA10X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: 1.10RX301000MCA10X20.pdf2.10RX301000MCA10X20.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 10RX301000MCA10X20
Part Number 10RX301000MCA10X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 248763 pcs Arkusz danych 1.10RX301000MCA10X20.pdf2.10RX301000MCA10X20.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria RX30 Ripple Current @ Low Frequency 750mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 960mA @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-1057
temperatura robocza -40°C ~ 130°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 73 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C Pojemność 1000µF