10PX1000MEFC8X11.5
RubyconRubycon
10PX1000MEFC8X11.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 10PX1000MEFC8X11.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: 1.10PX1000MEFC8X11.5.pdf2.10PX1000MEFC8X11.5.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 10PX1000MEFC8X11.5
Part Number 10PX1000MEFC8X11.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 727225 pcs Arkusz danych 1.10PX1000MEFC8X11.5.pdf2.10PX1000MEFC8X11.5.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria PX Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 10PX1000MEFC8X115
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose