10ML22MEFCT54X5
RubyconRubycon
10ML22MEFCT54X5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 10ML22MEFCT54X5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: 1.10ML22MEFCT54X5.pdf2.10ML22MEFCT54X5.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 10ML22MEFCT54X5
Part Number 10ML22MEFCT54X5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1377572 pcs Arkusz danych 1.10ML22MEFCT54X5.pdf2.10ML22MEFCT54X5.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria ML Ripple Current @ Low Frequency 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 33mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.059" (1.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 22µF