100ZLH68MEFC8X20
RubyconRubycon
100ZLH68MEFC8X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 100ZLH68MEFC8X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: 1.100ZLH68MEFC8X20.pdf2.100ZLH68MEFC8X20.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 100ZLH68MEFC8X20
Part Number 100ZLH68MEFC8X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 344242 pcs Arkusz danych 1.100ZLH68MEFC8X20.pdf2.100ZLH68MEFC8X20.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria ZLH Ripple Current @ Low Frequency 367.5mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 1189-1036 temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 190 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Pojemność 68µF Aplikacje General Purpose