100ZL680MEFCCA18X40
RubyconRubycon
100ZL680MEFCCA18X40 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 100ZL680MEFCCA18X40
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: 1.100ZL680MEFCCA18X40.pdf2.100ZL680MEFCCA18X40.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 100ZL680MEFCCA18X40
Part Number 100ZL680MEFCCA18X40 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 44429 pcs Arkusz danych 1.100ZL680MEFCCA18X40.pdf2.100ZL680MEFCCA18X40.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria ZL Ripple Current @ Low Frequency 1.414A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.57A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 28 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 680µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 680µF Aplikacje General Purpose