100YXJ10MTA5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 100YXJ10MTA5X11
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: 1.100YXJ10MTA5X11.pdf2.100YXJ10MTA5X11.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 100YXJ10MTA5X11
Part Number 100YXJ10MTA5X11 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1113200 pcs Arkusz danych 1.100YXJ10MTA5X11.pdf2.100YXJ10MTA5X11.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria YXJ oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.079" (2.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 10µF