100YXH270MEFC16X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 100YXH270MEFC16X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: 1.100YXH270MEFC16X25.pdf2.100YXH270MEFC16X25.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 100YXH270MEFC16X25
Part Number 100YXH270MEFC16X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 73353 pcs Arkusz danych 1.100YXH270MEFC16X25.pdf2.100YXH270MEFC16X25.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria YXH Ripple Current @ Low Frequency 675mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.35A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 33 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 62 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 270µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 270µF Aplikacje General Purpose