100YXF100MEFCG412.5X20
RubyconRubycon
100YXF100MEFCG412.5X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 100YXF100MEFCG412.5X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: 1.100YXF100MEFCG412.5X20.pdf2.100YXF100MEFCG412.5X20.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 100YXF100MEFCG412.5X20
Part Number 100YXF100MEFCG412.5X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 161532 pcs Arkusz danych 1.100YXF100MEFCG412.5X20.pdf2.100YXF100MEFCG412.5X20.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria YXF Ripple Current @ Low Frequency 301mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 430mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 34 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 160 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 100µF Aplikacje General Purpose