100ST103M3216
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 100ST103M3216
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP FILM 0.01UF 20% 100VDC 1206
Arkusze danych:
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 100ST103M3216
Part Number 100ST103M3216 Producent Rubycon
Opis CAP FILM 0.01UF 20% 100VDC 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 70247 pcs Arkusz danych
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±20% Zakończenie Solder Pads
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria PMLCAP®, ST
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy 100ST0.01M3216X
100ST0.01M3216X-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.047" (1.20mm)
cechy - Materiał dielektryka Acrylic, Metallized
szczegółowy opis 10000pF Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Pojemność 10000pF