100RX304R7M8X11.5
RubyconRubycon
100RX304R7M8X11.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 100RX304R7M8X11.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: 1.100RX304R7M8X11.5.pdf2.100RX304R7M8X11.5.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 100RX304R7M8X11.5
Part Number 100RX304R7M8X11.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 446815 pcs Arkusz danych 1.100RX304R7M8X11.5.pdf2.100RX304R7M8X11.5.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria RX30 Ripple Current @ Low Frequency 42mA @ 120Hz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 100RX304R7M8X115
temperatura robocza -40°C ~ 130°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 1.3 Ohms Wysokość - Siedzą (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
Pojemność 4.7µF Aplikacje Automotive