100RX30100M12.5X20
RubyconRubycon
100RX30100M12.5X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 100RX30100M12.5X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: 1.100RX30100M12.5X20.pdf2.100RX30100M12.5X20.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 100RX30100M12.5X20
Part Number 100RX30100M12.5X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 116479 pcs Arkusz danych 1.100RX30100M12.5X20.pdf2.100RX30100M12.5X20.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria RX30 Ripple Current @ Low Frequency 469mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 130°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 34 Weeks Żywotność @ Temp. 4000 Hrs @ 130°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 170 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C
Pojemność 100µF Aplikacje Automotive