100MXC3300MEFCSN30X45
RubyconRubycon
100MXC3300MEFCSN30X45 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 100MXC3300MEFCSN30X45
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP
Arkusze danych: 1.100MXC3300MEFCSN30X45.pdf2.100MXC3300MEFCSN30X45.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 100MXC3300MEFCSN30X45
Part Number 100MXC3300MEFCSN30X45 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 22376 pcs Arkusz danych 1.100MXC3300MEFCSN30X45.pdf2.100MXC3300MEFCSN30X45.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria MXC Ripple Current @ Low Frequency 3.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.795A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 3300µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 3300µF