100MXC1000MEFCSN22X30
RubyconRubycon
100MXC1000MEFCSN22X30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 100MXC1000MEFCSN22X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Arkusze danych: 1.100MXC1000MEFCSN22X30.pdf2.100MXC1000MEFCSN22X30.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 100MXC1000MEFCSN22X30
Part Number 100MXC1000MEFCSN22X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 40932 pcs Arkusz danych 1.100MXC1000MEFCSN22X30.pdf2.100MXC1000MEFCSN22X30.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria MXC Ripple Current @ Low Frequency 1.47A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.6905A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 1000µF