PFS35-510RF1
RiedonRiedon
PFS35-510RF1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PFS35-510RF1
Producent / marka: Riedon
Opis produktu RES SMD 510 OHM 1% 35W TO263
Arkusze danych: 1.PFS35-510RF1.pdf2.PFS35-510RF1.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PFS35-510RF1
Part Number PFS35-510RF1 Producent Riedon
Opis RES SMD 510 OHM 1% 35W TO263 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 42157 pcs Arkusz danych 1.PFS35-510RF1.pdf2.PFS35-510RF1.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet TO-263 (D-Pak) Rozmiar / Wymiar 0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
Seria PFS35 Tryb panel 510 Ohms
Moc (W) 35W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.185" (4.70mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 510 Ohms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film