CSR2512C0R01F
RiedonRiedon
CSR2512C0R01F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSR2512C0R01F
Producent / marka: Riedon
Opis produktu RES 0.01 OHM 1% 3W 2512
Arkusze danych: 1.CSR2512C0R01F.pdf2.CSR2512C0R01F.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSR2512C0R01F
Part Number CSR2512C0R01F Producent Riedon
Opis RES 0.01 OHM 1% 3W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 291722 pcs Arkusz danych 1.CSR2512C0R01F.pdf2.CSR2512C0R01F.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±75ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.250" L x 0.118" W (6.35mm x 3.00mm)
Seria CSR Tryb panel 10 mOhms
Moc (W) 3W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 2512 (6432 Metric) Inne nazwy 696-1672-1
temperatura robocza -55°C ~ 170°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 35 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm)
cechy Current Sense Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 10 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element Kompozycja Metal Element