RT9183-12GL
RichtekRichtek
Richtek
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RT9183-12GL
Producent / marka: Richtek
Opis produktu IC REG LINEAR 1.2V 1.5A TO252-3
Arkusze danych: RT9183-12GL.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RT9183-12GL
Part Number RT9183-12GL Producent Richtek
Opis IC REG LINEAR 1.2V 1.5A TO252-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5295 pcs Arkusz danych RT9183-12GL.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.5V @ 1.5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.2V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-252-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1.5A TO-252-3
Current - Spoczynkowy (Iq) 500µA Obecny - Wyjście 1.5A