ATB10000
Red Lion ControlsRed Lion Controls
ATB10000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATB10000
Producent / marka: Red Lion Controls
Opis produktu ACCESS BOARD APOLLO W/TERM BLCK
Arkusze danych: ATB10000.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATB10000
Part Number ATB10000 Producent Red Lion Controls
Opis ACCESS BOARD APOLLO W/TERM BLCK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1289 pcs Arkusz danych ATB10000.pdf
specyfikacje With Terminal Block for 16 BCD Data Inputs Seria Apollo
Inne nazwy ATB10000-ND
RLC431
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant zawiera -
Typ akcesorium Accessory Board
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ATB107M025
ATB107M025
Producenci: Illinois Capacitor
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD