QFM-RX1-433
RF SolutionsRF Solutions
QFM-RX1-433 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: QFM-RX1-433
Producent / marka: RF Solutions
Opis produktu MODULE FM RECEIVER
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje QFM-RX1-433
Part Number QFM-RX1-433 Producent RF Solutions
Opis MODULE FM RECEIVER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7724 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria - Wrażliwość -106dBm
Opakowania Bulk Package / Case Module
Inne nazwy QFMRX1433 temperatura robocza -20°C ~ 85°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Modulacja lub protokołu FM, FSK
Rozmiar pamięci - Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość 433MHz
cechy - szczegółowy opis - RF Receiver FM, FSK 433MHz -106dBm PCB, Through Hole
Szybkość transmisji danych (maks.) - Data Interface PCB, Through Hole
Obecny - odbieranie 10mA Aplikacje Remote Control, RKE, Security Systems