MB450-RFS433
RF SolutionsRF Solutions
MB450-RFS433 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MB450-RFS433
Producent / marka: RF Solutions
Opis produktu RF ANT 433MHZ WHIP STR CABLE
Arkusze danych: MB450-RFS433.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MB450-RFS433
Part Number MB450-RFS433 Producent RF Solutions
Opis RF ANT 433MHZ WHIP STR CABLE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5789 pcs Arkusz danych MB450-RFS433.pdf
VSWR - Zakończenie Cable (2M) - BNC
Seria - Return Loss -
Opakowania Bulk Ilość pasm 1
Rodzaj mocowania Bracket Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
Wysokość (max) 19.291" (490.00mm) Zdobyć 3dBi
Zakres częstotliwości - Grupa częstotliwości UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Częstotliwość (środek / pasmo) 433MHz cechy -
szczegółowy opis 433MHz GSM Whip, Straight RF Antenna 3dBi Cable (2M) - BNC Bracket Mount Aplikacje GSM