KAPPA-M868-SO
RF SolutionsRF Solutions
KAPPA-M868-SO Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KAPPA-M868-SO
Producent / marka: RF Solutions
Opis produktu RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Arkusze danych: KAPPA-M868-SO.pdf
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KAPPA-M868-SO
Part Number KAPPA-M868-SO Producent RF Solutions
Opis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5644 pcs Arkusz danych KAPPA-M868-SO.pdf
Napięcie - Dostawa 2.4 V ~ 3.6 V Wykorzystywane IC / Part -
Seria KAPPA Interfejsy szeregowe UART, USB
Wrażliwość -121dBm (Max) Rodzina / standard RF General ISM < 1GHz
Protokół - Moc - Wyjście 13dBm (Max)
Opakowania Tray Package / Case 12-SMD Module
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Modulacja -
Rozmiar pamięci - Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość 868MHz
Szybkość przesyłania danych 56kbps Obecny - Transmisja 28mA
Obecny - odbieranie 20mA Typ anteny Not Included
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
KAPPA-T868
KAPPA-T868
Producenci: RF Solutions
Opis: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ