RV-053.3D/P
RECOM PowerRECOM Power
RV-053.3D/P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RV-053.3D/P
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Arkusze danych: RV-053.3D/P.pdf
15 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RV-053.3D/P
Part Number RV-053.3D/P Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6015 pcs Arkusz danych RV-053.3D/P.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -3.3V
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 6kV
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Seria ECONOLINE RV Moc (W) 2W
Opakowania Tube Package / Case 24-DIP Module, 14 Leads
Inne nazwy 10013596
RV053.3D/P
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 75% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 4.5V - 5.5V Input
Obecny - Wyjście (Max) 300mA, 300mA Aplikacje ITE (Commercial), Medical