RV-051509D
Recom PowerRecom Power
RV-051509D Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RV-051509D
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu CONV DC/DC 2W 05VIN +15/-09VOUT
Arkusze danych: RV-051509D.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RV-051509D
Part Number RV-051509D Producent Recom Power
Opis CONV DC/DC 2W 05VIN +15/-09VOUT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1122 pcs Arkusz danych RV-051509D.pdf
Napięcie - Working 2W Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 -9V Napięcie - Wyjście 2 15V
Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V Napięcie - Wypadanie (typowy) 4.5V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Seria ECONOLINE RV Stan RoHS Bulk
Ripple Current - niska częstotliwość ITE (Commercial), Medical Polaryzacja 24-DIP Module, 14 Leads
Konfiguracja wyjściowa 2 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta RV-051509D linia rozporządzenie -
cechy SCP Pins funkcji 66mA, 111mA
Rozszerzony opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 4.5V - 5.5V Input Opis CONV DC/DC 2W 05VIN +15/-09VOUT
Obecny - Breakover 6kV (6000V)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RV-0512S/P/R6.4
RV-0512S/P/R6.4
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Na stanie: 4025 pcs
Pobieranie: RV-0512S/P/R6.4.pdf
RFQ
RV-0512S/P/R8
RV-0512S/P/R8
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Na stanie: 3952 pcs
Pobieranie: RV-0512S/P/R8.pdf
RFQ
RV-051509D/P
RV-051509D/P
Opis: DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Pobieranie: RV-051509D/P.pdf
RV-0515D/R6.4
RV-0515D/R6.4
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 2W