RPMD20-2412SFW
RECOM PowerRECOM Power
RPMD20-2412SFW Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RPMD20-2412SFW
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC/DC CONVERTER 12V 20W
Arkusze danych: RPMD20-2412SFW.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 892 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 892 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
30 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RPMD20-2412SFW
Part Number RPMD20-2412SFW Producent RECOM Power
Opis DC/DC CONVERTER 12V 20W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 892 pcs Arkusz danych RPMD20-2412SFW.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 12V
Napięcie - Wejście (Min) 9.5V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
Seria POWERLINE Power Modules Moc (W) 20W
Opakowania Bulk Inne nazwy 30002419
RPMD202412SFW
temperatura robocza - Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania DIN Rail Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wydajność - Obecny - Wyjście (Max) 1.67A