RP30-2415DFW
RECOM PowerRECOM Power
RP30-2415DFW Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP30-2415DFW
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Arkusze danych: RP30-2415DFW.pdf
1 pcs
9 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP30-2415DFW
Part Number RP30-2415DFW Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 30W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1282 pcs Arkusz danych RP30-2415DFW.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -15V
Napięcie - Wyjście 1 15V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP30-FW Moc (W) 30W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module
Inne nazwy 30001090
RP302415DFW
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
Wydajność 87% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 9V - 36V Input
Obecny - Wyjście (Max) 1A, 1A Funkcje sterowania Enable, Active High