RP20-4812SF
RECOM PowerRECOM Power
RP20-4812SF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP20-4812SF
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 12V 20W
Arkusze danych: RP20-4812SF.pdf
1 pcs
9 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP20-4812SF
Part Number RP20-4812SF Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 20W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2192 pcs Arkusz danych RP20-4812SF.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 36V Napięcie - wejściowa (maks) 75V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP20-F Moc (W) 20W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module
Inne nazwy 30000632
RP20-4812SF-ND
RP204812SF
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OVP, SCP, UVLO
Wydajność 88% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 36V - 75V Input
Obecny - Wyjście (Max) 1.67A Funkcje sterowania Enable, Active High
Aplikacje ITE (Commercial)
Produkty powiązane
RP20-4812SF/N
RP20-4812SF/N
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 20W
Na stanie: 1790 pcs
Pobieranie: RP20-4812SF/N.pdf
RFQ
RP20-4812SF/N-HC
RP20-4812SF/N-HC
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 20W
Na stanie: 1552 pcs
Pobieranie: RP20-4812SF/N-HC.pdf
RFQ
RP20-4812SF-HC
RP20-4812SF-HC
Opis: DC DC CONVERTER 12V 20W
Pobieranie: RP20-4812SF-HC.pdf
RP20-4812SFR-HC
RP20-4812SFR-HC
Opis: DC DC CONVERTER 12V 20W